Robert Janowski jakiego nie znacieRobert Janowski...
wiele z nas kojarzy go jako prowadzącego popularny teleturniej "Jaka to melodia?". Z lektury dowiecie się jaką rolę w jego życiu odegrał splot okoliczności nazywany powszechnie przypadkiem.
Książka przybliża postać Roberta Janowskiego, który na co dzień pozostaje osobą skromną, ale nie pozbawioną pasji i planów na życie. Otwarcie opowiada o licznych "przypadkach", które zadecydowały o jego losach. Bohater wywiadu marzył o wygranej w międzynarodowym konkursie pianistycznym oraz ukończeniu szkoły teatralnej, ale życie zweryfikowało jego plany. Nie został słynnym laureatem konkursu szopenowskiego, a po ukończeniu szkoły średniej postanowił studiować weterynarię, aby wprowadzić muzykoterapię do zakresu leczenia zwierząt.

Lektura tekstu pozwoli także na uzyskanie odpowiedzi na pytania jaki jest Robert Janowski oraz czy sława, którą osiągnął daje mu szczęście i poczucie spełnienia? 
Możemy z niej wynieść naukę, że w życiu każdego człowieka jest mnóstwo przypadkowych sytuacji czy decyzji podejmowanych pod wpływem chwili. To od nas zależy czy wybierzemy właściwą drogę i chociaż nie możemy przewidzieć jakie przygody nas czekają, w życiu najważniejsze jest to, aby czerpać z niego jak najwięcej.

Książki biograficzne ciekawiły mnie odkąd pamiętam. Oczywiście wiele zależy od opisywanej postaci oraz autora, ale uważam, że każdego bohatera można przedstawić w ciekawy sposób, jak to zrobiła w wywiadzie z Robertem Janowskim dziennikarka Maria Szabłowska. 


Książkę można nabyć w księgarni internetowej
Znak Literanova
W asortymencie księgarni coraz częściej pojawiają się książki biograficzne. Koniecznie zajrzyjcie, może i Was zainteresuje jakaś postać.

Komentarze

 1. Robert Janowski to bardzo pozytywny człowiek. Ja też go lubię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cenię osoby publiczne, o których nie jest zbyt głośno w mediach ;)

   Usuń
 2. no proszę człowiek jakiego nie znaliśmy

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię go za otwartość, optymizm. Miło się ogląda "jaka to melodia". Wie jak prowadzić. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię ten program, ale przyznam, że dawno nie oglądałam.

   Usuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...