A może tak kosmetyki przygotowane w domowym zaciszu?

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam bardzo ciekawą książkę dotyczącą tematyki samodzielnego przygotowywania kosmetyków. Można ją kupić w internetowej księgarni: vitalni24.pl
Jest to książka Garieli Nedomy pt. "Zielone kosmetyki. Twoje domowe SPA".

W książce znajdziecie mnóstwo pomysłów na wykorzystanie produktów, które często znajdziecie w kuchennych szafkach. Będziecie zaskoczeni jak łatwo przygotować kosmetyk z dodatkiem mleka, śmietany czy jogurtu. Warto podkreślić, że domowe specyfiki są przeznaczone do każdego rodzaju cery i w większości mogą być stosowanie także przez alergików.
Publikacja jest zrobiona z wysokiej jakości papieru, zawiera ładne ilustracje, które wzbogacają treść. Zawiera około 130 przepisów na domowe kosmetyki przeznaczone do całego ciała, od stóp do skóry głowy i włosów. Wszystkie przepisy są uzupełnione szczegółowymi instrukcjami, dowiadujemy się zatem jak krok po kroku wykonać dany produkt.
Domowe kosmetyki zawierają składniki wspierające naturalną równowagę skóry, warto je wykorzystywać dla zdrowia i lepszego samopoczucia.
Wydawało mi się, że produkcja domowych preparatów do pielęgnacji skóry jest bardzo trudna, ale dzięki tej książce zrozumiałam, że tak nie jest, a efekty działania kosmetyków naturalnych z pewnością wynagradzają trud przygotowania.Komentarze

 1. Bardzo ciekawa i przydatna pozycja książkowa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię przygotowywać produkty domowymi sposobami. :-)

  Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! :-)

  Pozdrawiam,
  www.kosmetykiani.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię tego typu KSIĄŻKI - dlatego i tę chętnie bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...