Zapach męski i zdecydowany


 Poznajcie nowy zapach mojego Męża.

Jest to męski zapach firmy Insomio inspirowany Allure Homme Chanel. Opakowanie jest klasyczne, wygląda masywnie. Ma formę spłaszczonej kwadratowej buteleczki, z praktycznym atomizerem. Prezentuje się elegancko. Wszystkie perfumy męskie Insomio są rozlewane do takich samych szklanych butelek, a różnią się numeracją.
Opis:
Zapach z prawdziwym charakterem i charyzmą. Doskonale zbalansowana górna nuta cytrusowa z ciepłą nutą serca opartą o przyprawy i zapachy drzewne. Świeży, zmysłowy, wyrafinowany i bardzo seksowny.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: tajemnicza woń bobu tonka i żywicy.
Nuty serca: cedr.
Nuta głębi : ostrość mokrego wetiweru wzbogacona ciepłem piżma.

Mój Mąż chętnie sięga po nowe zapachy, co mnie bardzo cieszy, bo lubię jak ładnie pachnie. 
Ten produkt spodobał mu się z dwóch powodów. Po pierwsze jest to zapach bardzo męski i seksowny, a po drugie utrzymuje się na ciele przez cały dzień. Myślę, że wybierając ten zapach trafiłam w jego gust. Jest to kosmetyk, który poleciłabym zarówno nastolatkowi, jak i starszemu panu. Zapach ma w sobie to coś, co przyciąga uwagę. Bardzo męski i zdecydowany. Nie jest też zbyt mocny ani duszący. Myślę, że warto po niego sięgnąć.
Woda do kupienia tutaj: INSOMIO nr 47 inspiracja Chanel
Kosztuje 55 PLN.
 

Komentarze

 1. Taka kompozycja zapachów wydaje się interesująca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobają męskie zapachy z piżmem i cedrem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Opakowania klasyczne i proste bardzo mi się podobają, ciekawe czy mojemu spodobałby się ten zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy można gdzieś go dostać stacjonarnie? Bez sprawdzenia zapachu bałabym się kupować jednak, a bardzo ciekawie się zapowiada. Zapach długo się utrzymuje? Ja do tej pory kupowałam oryginalne, ale testery perfumy.pl/pol_m_Perfumy-meskie_Testery-168.html Wtedy wychodzi znacznie taniej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...