9 maja 2015

Co wpływa na atrakcyjność pojazdu?

Sprawność i niezawodność samochodu są najważniejszymi elementami jeśli chodzi o posiadanie auta, nie mniej jednak wygląd naszego pojazdu jest również istotny, szczególnie dla płci pięknej :)
Innowacyjne alufelgi zmniejszające zawirowania powietrza. Felgi stworzone na potrzeby BMW. Felgi aluminiowe wykazują się lepszą aerodynamiką.

Atrakcyjność pojazdu niewątpliwie zwiększa metaliczny kolor lakieru nadwozia, a także profesjonalne ładnie prezentujące się felgi aluminiowe.

Alufelgi cechuje:

 • mniejsza waga wyrobu, co daje mniejsze obciążenie i zużywanie się elementów zawieszenia pojazdu,
 • efektywniejsze chłodzenie hamulców, co wpływa na lepszy przepływ powietrza wokół tarcz i bębnów hamulcowych,
 • większa dokładność i jakość wykonania,
 • design - atrakcyjniejszy wygląd zawsze jest w cenie.
Odpowiednio dopasowane felgi nadają samochodowi niepowtarzalnego stylu.felgi aerodynamiczne Peugeot XH1W asortymencie sklepu internetowego http://www.ladnefelgi.pl/ można znaleźć różne rozmiary felg aluminiowych, od 13" do 22". Rozmiar felg należy dopasować do auta i najlepiej w tej kwestii trzymać się zaleceń producenta. Różnorodność wielkości produktów w połączeniu z bogactwem kolorystycznym i parametrami technicznymi dają możliwość bardzo dużego wyboru, w pełni odpowiadających naszym wymaganiom. Właściciel pojazdu w zależności od swoich indywidualnych preferencji, może poprzez wybór odpowiedniego profilu alufelg nadać samochodowi sportowego lub eleganckiego wyglądu.

Co sądzicie na temat felg aluminiowych? 

5 komentarzy:

 1. Jest mi kompletnie wszystko jedno, jakie felgi ma auto.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam alusy i zgadzam się, są najfajniejsze ;) Wiadomo, że auto ma wyglądać porządnie ale jednak dla mnie na atrakcyjność pojazdu najbardziej ma wpływ moc i pojemność silnika :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, jeśli chodzi o parametry to istotne wskaźniki, ale w wyglądzie zew alufelgi zwracają uwagę :)

   Usuń
 3. Felgi aluminiowe dodają szyku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy zakupie samochodu pod uwagę trzeba brać tyle czynników, że wiele osób nie jest w stanie dopilnować ich wszystkich. Jeśli parametry techniczne są OK, to nie podoba się wygląd i na odwrót... nie dogodzisz.

  OdpowiedzUsuń