Probiotyk w żelkach od Nioforkids


W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać innowacyjny produkt dla dzieci, a mianowicie probiotyk w żelkach. Jest to jedyny na rynku probiotyk w takiej formie przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zawarty w Probiożelkach szczep bakterii Bacillus coagulans GBI-30, 6086 jest odporny na działanie kwasów żołądkowych i wspomaga mikroflorę jelitową, a także korzystnie wpływa na układ odpornościowy.
 
Probiotyki można stosować profilaktycznie każdego dnia, a szczególnie ważne jest to podczas przyjmowania antybiotyków.  Jestem pewna, że dzieci polubią kolorowe żelki, a rodzice będą mieć pewność, że właściwie zadbali o zdrowie swoich pociech.
Opakowanie zawiera 200 g produktu, co odpowiada ilości około 60 żelków. W praktycznej prześwitującej butelce możemy na bieżąco śledzić ilość produktu, a ich wydobywanie przez szeroki otwór nie stwarza żadnego problemu.
Żelki mają owocowe smaki i są miękkie, to naprawdę wart polecenia probiotyk.

Komentarze

 1. Świetne są, ale nie widziałam ich jeszcze nigdzie. Muszę popytać w aptekach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy produkt, ale moja córcia nie lubi żelków, więc nawet by ich nie tknęła....

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie to lepiej dać dziecku porządny probiotyk OTC lub FSMP, niż takie cukierki, żelki itp.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córeczka na pewno bez problemu zjadłaby taki żelek, gdyż te "normalne" uwielbia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat jeszcze totalnie nie dla mnie, jako że nie mam dzieci. Może w dalekiej przyszłości się przyda ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Żelki są bardzo smaczne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dorota Grzywacz17 sierpnia 2018 19:56

  Probiotyk w formie żelek może być dobrym wyborem jeśli nasze dziecko nie za bardzo garnie się do przyjmowania leków we właściwej formie. Jest wiele rodzajów probiotyków, o czym wspomniano w https://radioklinika.pl/probiotyk-jaki-wybrac i każdy z nas powinien wybrać dla siebie odpowiednią formę. najlepsze jest to, że taki probiotyk to jest nasza mała tajna broń na odbudowanie dobrej flory jelitowej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeżeli chodzi o dzieciaki to na pewno one bardzo potrzebują takich witamin i ta forma ich podawania jest bardzo trafna. Jednak kiedy np. kobieta cierpi na endometriozę https://apteline.pl/artykuly/endometrioza-leczenie-badania-przyczyny/ to wtedy musimy w dużej mierze postawić na właściwą diagnozę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla dzieci można dostać w aptece wygodne do podania probiotyki w kroplach. Tak naprawdę jednak przy wyborze powinien liczyć się skład samego produktu, nie każdy probiotyk jest taki sam przecież. Można się doradzić farmaceuty bądź lekarza jeśli ma się wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...