5 marca 2016

Kąpiel w wannie pełnej piany

Ogromna butla dziecięcego mydła do kąpieli i pod prysznic  wzbudza zainteresowanie nieletnie osoby odwiedzające naszą łazienkę, a to za sprawą rzucającego się w oczy opakowania :)
Wcale mnie to nie dziwi, ponieważ płyn znajduje się w bardzo dużej, bo prawie litrowej butelce z pompką, a opakowanie z umieszczonymi na nim komiksowymi obrazkami nawiązuje do świata dziecięcych zabaw i gier.
Z kolei wbudowana pompka ułatwia stosowanie kosmetyku oraz zapobiega jego rozlaniu przez młodsze dzieci. Jest też stabilna, więc nie ma obawy, że przewróci się niespodziewanie i wyleje.
Konsystencja produktu nie jest zbyt gęsta, płyn koloru żółtego  przyjemnie pachnie i tworzy ogromną ilość piany. Myślę, że każde dziecko byłoby z niego zadowolone tak, jak nasza córka. Dobrze radzi sobie z typowymi dziecięcymi zabrudzeniami, jak choćby z farbami do malowania, a zabawa w pianie chyba każdemu kojarzy się z beztroskim i szczęśliwym dzieciństwem.
Trzeba też dodać, że płyn nie spowodował przesuszenia skóry ani reakcji nadwrażliwości czy alergii. Jest bardzo chwalony przez naszą córkę.
To produkt Hegron przebadany dermatologicznie i przeznaczony dla dzieci od lat 3.
Skład i pojemność:

9 komentarzy:

 1. Nie spotkałam się nigdy z takim myłem, fajnie, że Twoja córką je lubi :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba kupię moim pociechom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam :) Pieknie pchnie zielonym jabłkiem :)

   Usuń
 3. Ale fajne opakowanie dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń