Platforma współpracy z blogerami

Chciałabym podzielić się z Wami opinią o platformie współpracującej z blogerami, a mianowicieReachbloggerem
 Znalezione obrazy dla zapytania reachblogger logo

Jest to miejsce, w którym można zarówno zlecić, jak i przyjąć zlecenie publikacji na blogu płatnego wpisu na określony temat. Każda zarejestrowana osoba posiada swój panel, gdzie w przejrzysty i prosty sposób dokonuje transakcji.

Na stronie głównej znajduje się spis aktualnych zleceń reklamodawców wraz z bardziej lub mniej szczegółowymi wymaganiami dotyczącymi wpisów. Najczęściej są to wpisy, w których musi znaleźć się link do konkretnej strony, a czasem współpraca odbywa się na zasadzie barteru.
Należy zgłosić się do interesującego nas zlecenia, a później oczekujemy na decyzję zleceniodawcy, który decyduje, czy przyznać nam zlecenie. Zwykle jest tak, że osoba, która chce zareklamować towar/sklep/usługę nie ingeruje w nasz wpis i zatwierdza go bez poprawek.
Po zrealizowaniu zlecenia, czyli dodaniu wpisu na blogu, w odpowiednim miejscu zamieszczamy link, a po zatwierdzeniu przez zleceniodawcę, do naszego konta zostają przypisane pieniądze. Zlecenie wypłaty wiąże się z podaniem dokładnych danych, łącznie z adresem naszego Urzędu Skarbowego. Dostajemy do podpisania umowę zlecenie, pieniądze wpływają na nasze konto, a w kolejnym roku otrzymujemy do rozliczenia PIT-11.
Podjęłam się już niejednego zlecenia i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy z platformą, chociaż myślę, że na początku jej istnienia, zasady były bardziej przejrzyste, bowiem zleceniodawcy od razu podawali kwotę, jaką są skłonni zapłacić za opublikowanie na blogu posta na określony temat. Obecnie to blogery podają swoje propozycje cenowe, które mogą zostać zatwierdzone lub odrzucone.

Mieliście już do czynienia z Reachbloggerem?
Jeśli tak, to jakie są Wasze doświadczenia?
 

Komentarze

 1. Jestem tam :) dotychczas nawiązałam jedną współpracę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Żebym to ja się jeszcze znała na cenach takich wpisów, to mogłabym się zarejestrować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tego w ogóle.Pozdrawiam wiosennie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam platformę ale nie ma mnie tam. Hmm, nie wiem czy się skuszę, raczej nie bo mam zbyt dużo zajęć by jeszcze pisać na zlecenia...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem tam, ale nic ciekawego nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie znam tego miejsca, ale jakoś nie czuję się przekonana...

  OdpowiedzUsuń
 7. ja tam jestem juz jakis czas, ale co dziwne nie dostałam od nich PIT-a ;/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...