Mydła z Mydlarni Powrót do natury - opinia


Mydła z Mydlarni Powrót do natury prezentują się bardzo ciekawie, a ich różnorodność sprawia, że chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są następujące rodzaje mydeł: 
 • dla dzieci
 • hipoalergiczne
 • z borowiną 
 • z borowiną i bursztynem
 • z borowiną i kawą
 • z bursztynem
 • z woskiem pszczelim
 • z błotem z Morza Martwego.

Produktów używaliśmy przez ponad miesiąc. Nie zauważyłam, aby wysuszały skórę czy powodowały alergię. Są delikatne i bardzo dobrze się pienią. Pozostawiają skórę gładką i dobrze oczyszczoną. Zużywają się szybko, bo w kontakcie z wodą stają się dość miękkie.
Niektóre z nich pachną pięknie, zapach innych przypomina typowe szare mydło. Najbardziej spodobał mi się aromat mydła z woskiem pszczelim i tego z pewnością będę wypatrywać w lokalnych sklepach. Ciekawe jest też mydło z błotem z Morza Martwego oraz z bursztynem. Dodatek różnorodnych składników sprawia, że przyczyniają się nawet do niwelowania problemów skórnych.
Mydła są umieszczone w miękkich kartonikach z otworami. Można dzięki temu powąchać jak pachnie mydło, ale z drugiej strony jest to mało higieniczne, bo produkt jest czasem dotykany przez wiele osób zanim trafi do końcowego klienta.


przykładowe składy dla zainteresowanych:

Mydło dla dzieci:
Sodium Tallowate, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin

Mydło z bursztynem:
Sodium Tallowate, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide, Sucinum, Parfum - na bazie naturalnych olejków eterycznych, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Mica, Cl 77491, Cl  77891


Można je kupić w Maxdrogerii, a ich ceny wahają się od 2,10 do ok. 5,70 PLN.

Komentarze

 1. Ostatnio coraz częściej używam mydeł w kostkach właśnie dzięki takim fajnym propozycjom :) To z bursztynem wpadło mi w oko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo lubie te mydełka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zapoznaję się z Delfinkiemoraz z bursztynowym mydełkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię te mydełka, a najbardziej chyba te z bursztynem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...