Delikatne dla skóry i ubrań

Kosmetyki, które chronią nas przed nieprzyjemnym zapachem to jedne z najważniejszych produktów kosmetycznych, jakich używamy na co dzień i chyba nie ma człowieka, który potrafiłby się bez nich obejść.

Na rynku istnieje mnóstwo firm oferujących dezodoranty oraz bardziej skuteczne antyperspiranty.
Chciałabym dzisiaj zwrócić uwagę na kosmetyki, które nie tylko chronią nas przed skutkami nadmiernej potliwości, to jeszcze dbają o stan ubrań, czyli nie
pozostawiają plam na odzieży.
Miałam już okazję wypróbować produkty, które powodowały przyspieszone blaknięcie koszulek czy bluzek pod pachami. Nie wygląda to estetycznie, na pewno wiecie, o czym piszę. Nikt nie chce stosować kosmetyków, które niszczą odzież, dezodoranty i antyperspiranty mają być skuteczne, ale jednocześnie łagodne dla skóry i nie pozostawiające śladów.
Miałam już niejednokrotnie okazję wypróbować produkty, które powodowały przyspieszone blaknięcie koszulek czy bluzek pod pachami. Nie wygląda to estetycznie, na pewno wiecie, o czym piszę. Nikt nie chce stosować kosmetyków, które niszczą odzież. Dezodoranty i antyperspiranty mają być skuteczne, ale jednocześnie łagodne dla skóry i nie pozostawiające śladów. Tym razem nie zawiedliśmy się.
Antyperspiranty damskie i męskie Rexona, Dove oraz Axe zostały stworzone z myślą także o ochronie ubrań przed plamami. Dobrze spełniają swoje zadanie, produkty widoczne na zdjęciach zostały przetestowane łącznie ze mną przez cztery osoby, po dwie każdej płci, zatem opinie pochodzą od kilku osób i są zbieżne. 
Produkty wyglądają atrakcyjnie, mają wygodne opakowania, ładnie pachną, skutecznie likwidują przykre zapachy oraz są delikatne dla ubrań, nie zostawiając zbyt wydocznych plam na odzieży.
Znacie te kosmetyki?


Komentarze

 1. Znam Rexonę i bardzo ją sobie cenię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś miałam Rexone , może znowu po nią sięgne😁

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam te antyperspiranty, miałam kiedyś ten z Dove :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wyobrażam sobie życia bez antyperspirantu!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, niełatwo byłoby funkcjonować bez takich produktów ;)

   Usuń
 5. Do nas trafił ten sam zestaw. Świetnie się sprawdzają!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...