Co wpływa na atrakcyjność pojazdu?

Sprawność i niezawodność samochodu są najważniejszymi elementami jeśli chodzi o posiadanie auta, nie mniej jednak wygląd naszego pojazdu jest również istotny, szczególnie dla płci pięknej :)
Innowacyjne alufelgi zmniejszające zawirowania powietrza. Felgi stworzone na potrzeby BMW. Felgi aluminiowe wykazują się lepszą aerodynamiką.

Atrakcyjność pojazdu niewątpliwie zwiększa metaliczny kolor lakieru nadwozia, a także profesjonalne ładnie prezentujące się felgi aluminiowe.

Alufelgi cechuje:

 • mniejsza waga wyrobu, co daje mniejsze obciążenie i zużywanie się elementów zawieszenia pojazdu,
 • efektywniejsze chłodzenie hamulców, co wpływa na lepszy przepływ powietrza wokół tarcz i bębnów hamulcowych,
 • większa dokładność i jakość wykonania,
 • design - atrakcyjniejszy wygląd zawsze jest w cenie.
Odpowiednio dopasowane felgi nadają samochodowi niepowtarzalnego stylu.felgi aerodynamiczne Peugeot XH1W asortymencie sklepu internetowego http://www.ladnefelgi.pl/ można znaleźć różne rozmiary felg aluminiowych, od 13" do 22". Rozmiar felg należy dopasować do auta i najlepiej w tej kwestii trzymać się zaleceń producenta. Różnorodność wielkości produktów w połączeniu z bogactwem kolorystycznym i parametrami technicznymi dają możliwość bardzo dużego wyboru, w pełni odpowiadających naszym wymaganiom. Właściciel pojazdu w zależności od swoich indywidualnych preferencji, może poprzez wybór odpowiedniego profilu alufelg nadać samochodowi sportowego lub eleganckiego wyglądu.

Co sądzicie na temat felg aluminiowych? 

Komentarze

 1. Jest mi kompletnie wszystko jedno, jakie felgi ma auto.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam alusy i zgadzam się, są najfajniejsze ;) Wiadomo, że auto ma wyglądać porządnie ale jednak dla mnie na atrakcyjność pojazdu najbardziej ma wpływ moc i pojemność silnika :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, jeśli chodzi o parametry to istotne wskaźniki, ale w wyglądzie zew alufelgi zwracają uwagę :)

   Usuń
 3. Felgi aluminiowe dodają szyku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy zakupie samochodu pod uwagę trzeba brać tyle czynników, że wiele osób nie jest w stanie dopilnować ich wszystkich. Jeśli parametry techniczne są OK, to nie podoba się wygląd i na odwrót... nie dogodzisz.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...