Oznacz rzeczy Twojego dziecka - spersonalizowane naklejkiSpersonalizowane naklejki pozwalają w łatwy u szybki sposób oznaczyć przedmioty dziecka i nie tylko.

Na stronie sklepu Stickerkid możemy wybrać dowolny kształt, wielkość i przeznaczenie naklejek.
Sami decydujemy o treści napisów, można nawet dodać zdjęcie dziecka.
Naklejki są bardzo dobrej jakości i mocno się trzymają przyklejanej powierzchni.
Ciekawym pomysłem jest oznaczenie rzeczy dziecka za pomocą naklejek do wprasowywania. To prosty sposób na opisanie ubrań, plecaka szkolnego czy śpiwora.

Zestaw, który prezentuję to tzw. pakiet próbny
Opis ze strony:

Zawartość pakietu próbnego

  • 60 małych naklejek Nasze małe naklejki przydają codziennym przedmiotom odrobiny magii i są niezwykle praktyczne. Mają idealny rozmiar do tego, by pasować na zabawki, butelki, okulary itp. Choć są małe, wytrzymają używanie w mikrofalówkach, zmywarkach do naczyń, zamrażarkach i sterylizatorach, nie straszne im też słońce, woda czy piasek.
   • 22 średnie naklejki Ani za duże, ani za małe - po prostu w sam raz do tego, by znaleźć najlepszą wielkość na informacje, które mają się na nich znaleźć. Zmieścisz dwie linijki tekstu oraz wybrane z naszej szerokiej oferty logo. W dwóch linijkach możesz na przykład zawrzeć imię i nazwisko dziecka oraz numer telefonu. Można je naklejać na buteleczki z emulsją przeciwsłoneczną, a nawet na kijki do chodzenia. 
   • 20 naklejek do wprasowania W jedną minutę oznaczysz nimi odzież swojego dziecka. Nasze naklejki wprasowuje się na tkaninę żelazkiem, przydając ubraniom odrobiny magii. Może nie są najładniejsze, ale za to najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe. Bez trudu wytrzymają 45 prań w temperaturze 60°. Materiał, z którego są zrobione, jest miękki i przyjemny w kontakcie ze skórą dziecka.  
   Uważam, że taki rodzaj naklejek świetnie sprawdzi się na początku nauki w przedszkolu lub szkole, a także podczas wakacyjnych wyjazdów.

   Komentarze

   1. Odpowiedzi
    1. Dokładnie - śpiwór, plecak, walizka i wiele innych rzeczy :)

     Usuń
   2. świetne te naklejki i bardzo dobry pomysł

    pozdrawiam serdecznie
    Marcelka Fashion
    :)

    OdpowiedzUsuń
   3. faktycznie ciekawa sprawa !! ;D

    OdpowiedzUsuń
   4. Fajny pomysł, świetne te naklejki :)

    OdpowiedzUsuń
   5. Najlepsze są z Nickelback ;)

    OdpowiedzUsuń
   6. W zeszłym roku myślałam też o takich naklejkach dla moich dzieci, ostatecznie wybrałam marker

    OdpowiedzUsuń
   7. Super sprawa takie naklejki dla dzieci, one je uwielbiają! Można kupić gotowce, ale także zamówić spersonalizowane naklejki czy naklejki z logo w drukarni. Może w ten sposób przednie się z dzieckiem bawić

    OdpowiedzUsuń

   Prześlij komentarz

   .

   zBLOGowani.pl
   Copyright © My lifestyle...