Pielęgnacja dłoni z marką Orphica

Jesień i zima nie sprzyjają dobrej kondycji skóry. Dotyczy to całego ciała, w tym również rąk. Przesuszona i podrażniona skóra dłoni wymaga odpowiedniej terapii, a warto o nią zadbać, bo przecież dłonie są wizytówką każdej kobiety.

Przedstawiam zestaw dwóch kosmetyków, które pozwolą na szybką i skuteczną poprawę stanu dłoni.
Są to kosmetyki marki Orphica - peeling do rąk oraz krem do pielęgnacji skóry dłoni.

Oba produkty są umieszczone w eleganckich kartonikach, na których znajdziemy informacje o składzie, pojemności i terminie przydatności do użycia.


Produkty znajdują się w tubkach z miękkiego plastiku z wygodnymi zamknięciami na kliknięcie. Prezentują się bardzo elegancko i efektownie. Po zastosowaniu można je postawić na nakrętkach.

Konsystencja peelingu jest dość gęsta, ale nie mam problemu z rozsmarowaniem. Zmywa się szybko. Produkt zawiera duże ścierające drobinki oraz olejeki intensywnie nawilżające i pielęgnujące dłonie.

Krem ma lżejszą konsystencję, szybciej się rozprowadza i błyskawicznie wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy. Dłonie są w odczuwalnym stopniu wygładzone i nawilżone. Uwielbiam to uczucie miękkości i delikatności, jakie uzyskuję dzięki kosmetykom Orphica.

To idealny zestaw dla osób borykająch się z przesuszoną, podrażnioną i szorstką skórą dłoni. Już po kilku dniach odczuwa się różnicę w stanie skóry rąk. Peelingu używam dwa trzy razy w tygodniu, zawsze wieczorem, aby zintensyfikować działanie kremu, który wklepuję zaraz po zmyciu peelingu. Krem noszę ze sobą w torebce i stosuję w razie potrzeby, czyli 2-3 razy dziennie, co w zupełności wystarczy do utrzymania dobrego stanu skóry dłoni.

Najlepsze rezultaty uzyskamy stosując jednocześnie oba kosmetyki, wówczas efekt jest dużo lepszy.

Komentarze

 1. Dobry zestaw do pielęgnacji dłoni to podstawa...w końcu to dłonie są wizytówką kobiety:D
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy zestaw, warto wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ten peeling mnie ostatnio kusi :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...