Opowieść o pasji i niezwykłych kolejach losu

Książka, którą chcialabym Wam dzisiaj polecić to opowieść nie tylko o miłości, ale także o pasji i robieniu w życiu tego, co sprawia radość.

Ortodroma - podróż na krańce ziemi czy w głąb siebie?

Ortodroma jest najkrótszą trasą pomiędzy dwoma punktami biognącymi po powierzchni ziemi. To także tytuł książki Mateusza Janiszewskiego. W utworze autor nawiązał do wyprawy Ernesta Shackletona z 1914 roku, która była równie niezwykła, jak dramatyczna. Autor podążył tą samą trasą i dzieli się z czyt…

Mój pierwszy raz i dlaczego tak późno...

Wokół pierwszego razu narosło wiele mitów i bynajmniej nie zamierzam ich obalać, za to chciałabym opowiedzieć jak to przebiegało u mnie.

Otóż mój pierwszy raz wydarzył się 2 czerwca tego roku i miał miejsce w malowniczej nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, leżącej pomiędzy Mielnem, a Kołobrzegiem.

W …

Ochrona antybakteryjna w czasie upałów

Pamiętam czasy, gdy kupienie dezodorantu nie było łatwe, a o antyperspirantach nikt nawet nie słyszał. Z perspektywy czasu wydaje się to niemalże nierealne, tym bardziej, że nie wyobrażam sobie życia bez dobrego kosmetyku chroniącego przed potem, najlepiej o działaniu antybakteryjnym.

Skomplikowane historie miłosne - Cała ja

Porywająca i refleksyjna opowieść o skomplikowanych relacjach rodzinnych oraz o tym, że bardzo trudno uciec przed demonami przeszłości, a jest to wręcz niemożliwe.
Copyright © My lifestyle...