Opowieść osadzona w niezwykłej scenerii

Książka pt. Srebrna zatoka to pozycja, którą warto przeczytać między innymi ze względu na wspaniałe opisy cudownych krajobrazów.
Tytułowa zatoka to miejsce szczególne. Akcja rozgrywa się w niedużym miasteczku gdzieś w odległym zakątku Australii. Można tu odpocząć od miejskiego zgiełku i wyciszyć się…

Nowości Dove i Tresemme

Marki Dove oraz Tresemme po raz kolejny zaskakują klientów wprowadzając nowe produkty. Dove proponuje nową linię kosmetyków. Tym razem są to żele pod prysznic Micellar Water.

Ulga dla zmęczonych oczu

Praca przy komputerze, długie godziny przed telewizorem czy nawet czytanie po kilka godzin mogą być przyczyną nadwrażliwości oczu, które zaczynają szczypać, łzawić lub mamy wrażenie jakby piasku pod powiekami. 
Bardzo czesto nadwyrężanie wzroku prowadzi też do bólu głowy.
Myślę  że nie ma osoby, któr…

Czy walka z przebarwieniami to walka z wiatrakami?

Przebarwienia skóry to defekt kosmetyczny, który wielu osobom spędza sen z powiek. Ja także mam problem z plamkami na skórze twarzy w okolicy kości policzkowych. Prawdopodobnie nabawiłam się ich na tzw. własne życzenie, gdy nie chroniłam twarzy przed promieniowaniem słonecznym. Jednakże w czasach m…

Czy to są delikatne dla skóry i skuteczne produkty?

W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać produkty, które towarzyszą  mojej rodzinie i mnie od początku sierpnia. Używaliśmy ich z krótkimi przerwami, ale wystarczająco długo, aby ocenić ich działanie.
Są to szampony oraz dezodorant i antyperspiranty producenta dermokosmetyków - marki Basiclab.

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...