Siedem składników na dobry sen

Czym jest dobry sen?Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wielu osobom.Zdrowy sen to jeden z ważniejszych elementów składających się na całokształt funkcjonowania człowieka. Samo zapewnienie wystarczającej ilości snu to za mało. Jak się okazuje ważna jest również jakość nocnego odpoczynku. By…

Wyzwanie na dziś - wybieramy doniczki!

Bardzo cenię każdy z możliwych kontakt z naturą. Lubię długie spacery po lesie, brodzenie boso po piasku wśród morskich fal i górskie wędrówki. Obcowanie z naturą sprawia, że dostrzegamy piękno otaczającego świata. Na łonie przyrody z łatwością możemy się wyciszyć i zrelaksować. Jest to między inny…

A jeśli potwór z Loch Ness istnieje naprawdę?

Książka Willa Pearsona "Na tropie niewyjaśnionego. Tajemnice, wobec których nauka pozostaje bezradna" to zbiór dwudziestu opowieści o niezwykłych osobliwościach, nierozwiązanych zagadkach, nad którymi pochylali się badacze z całego świata. 

Opowieść o narodzinach współczesnej chirurgii

"Chirurg" to opowieść o niezwykłej postaci z historii medycyny, bez której rozwój współczesnej chirurgii nie byłby możliwy.

Wypróbuj kosmetyki Love Beauty and Planet - drugi produkt za darmo!

Chciałbym Wam dzisiaj pokazać produkty Love Beauty And Planet, które cenię z wielu powodów. Przede wszystkim wspaniałe nawilżają skórę i wzmacniają włosy.

Love Beauty And Planet - edycja limitowana

Marka Love Beauty And Planet towarzyszy mi odkąd weszła na polski rynek. Poznałam już produkty do włosów oraz kosmetyki do higieny i pielęgnacji ciała. Tym razem chcę Wam pokazać nowości w ofercie marki. Jest to edycja limitowana.

Światło w środku nocy - Jojo Moyes

Dzisiaj chciałabym Was zachęcić do przeczytania kolejnej książki Jojo Moyes, nosi tytuł "Światło w środku nocy".
Akcja rozgrywa się w latach trzydziestych XX wieku i toczy się między innymi w niewielkim miasteczku Baileyville w stanie Kentucky.

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...