Uśpione marzenia - Natalia A. Bieniek


Życie kobiet we dzisiejszym świecie znacznie różni się od egzystencji naszych matek czy babć. Współczesny świat stawia przed przedstawicielkami płci pięknej zupełnie inne zadania. Przeważająca większość kobiet oprócz bycia żonami i matkami, spełnia się zawodowo i przy okazji, jeśli pozwalają na to środki finansowe, realizuje swoje pasje.
uspione_marzenia_IMAGE1_306474_4 
Historia, którą przedstawiła Natalia A. Bieniek to losy dwóch sióstr.
Anna Maria pełni funkcję wicedyrektorki w dużej korporacji i marzy o awansie. Od dziecka była bardzo pracowita i uporządkowana. Jej życie to pasmo sukcesów i powodzeń w każdej dziedzinie. Mieszka z mężem i dziećmi w luksusowym mieszkaniu, urlopy spędza w egzotycznych miejscach, rozwija się podczas licznych szkoleń i zająć.
Ewa skończyła studia humanistyczne i ma problemy ze znalezieniem stałej pracy, co może skutkować utratą zadłużonego mieszkania. Jej życie to w dużej mierze walka z problemami finansowymi.

Siostry prawie nie utrzymują kontaktu, co wynika z różnic w podejściu do życia oraz odmiennego systemu wartości. Nie potrafią i nie chcą porozumieć się, ale nieoczekiwana śmierć matki zbliża siostry. Wydawać by się mogło, że kobiety bardzo różnią się od siebie, jednak okazuje się, że w rzeczywistości wiele je łączy. Konfrontacja z przeszłością i powrót do czasów dzieciństwa, które nie były dla nich najszczęśliwsze, stawia przed nimi nowe wyzwania i skłania do refleksji nad własnym życiem. Staje się impulsem do zmian, rozbudza uśpione marzenia.

Jak kończy się historia? Tego nie ujawnię :)
Zachęcam do przeczytania.

Kobiety takie jak Anna Maria i Ewa żyją wokół nas, zmagają się z codziennymi problemami i poszukują najlepszych rozwiązań. To pouczająca powieść. Pozwala na zastanowienie się nad własnym życiem i wyborami, których dokonujemy. Skłania do refleksji na temat tego, co jest w życiu najważniejsze.

Za udostępnienie recenzenckiego egzemplarza powieści dziękuję Wydawnictwu Replika.
185759_10151150395161292_628157059_n
Książka ukazała się 4 lutego 2014r. Można nabyć TUTAJ
 

Komentarze

 1. Zachęcająco ją przedstawiłaś, aż kusi aby się dowiedzieć co będzie dalej...

  OdpowiedzUsuń
 2. może być bardzo wciągająca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj przyznam, że zapowiedziałaś ją rewelacyjnie, aż sama się "rozmarzyłam" - kusi.....:) ( Zapraszam do udziału w zabawie )! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią bym przeczytała, lubię takie książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mnei kusi by ją przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 6. zapowiada się na przyjemną i lekką lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię czytać książki, niestety ubolewam, bo nie mam czasu teraz na nie..

  OdpowiedzUsuń
 8. Zachęciłaś mnie do przeczytania tej książki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...