Lubicie kolorowe soczewki?Po zerknięciu na pierwsze zdjęcie nietrudno odgadnąć, że dzisiejszy wpis dotyczy kolorowych soczewek kontaktowych.

Moja córka stała się posiadaczką widocznego na zdjęciu zestawu, w skład którego wchodzą kolorowe soczewki Phantasee BigEyes Charming oraz płyn EyeSmile służący do ich pielęgnacji. Płyn sprawdził się przy tych soczewkach doskonale.
Soczewki, które córka wybrała mają kolor niebieski i są przeznaczone do korekcji wady, ale można też nabyć tzw. zerówki - i nosić tylko dla względów estetycznych.
Zmieniające kolor oczu soczewki są opakowane w typowe blistry. Można wybrać kolor niebieski, brązowy, zielony i szary. Takie rozwiązanie to ciekawa odmiana i możliwość poeksperymentowania z wyglądem oczu. 
Chciałabym też zaznaczyć, że nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów ani dyskomfortu z powodu noszenia barwionych soczewek, a tego się szczerze mówiąc trochę obawiałam. Zupełnie niepotrzebnie, te soczewki sprawdzają się doskonale, są noszone przez córkę przez cały dzień i nic złego się nie dzieje.
Moim zdaniem efekt jest bardzo ładny, oczy nabierają głębokiego koloru i na pewno nikt nie przejdzie w takich soczewkach niezauważony ;)
Ciekawa jestem Waszego zdania na temat kolorowych soczewek.


Komentarze

 1. ja miałam zielone, świetna sprawa! te niebieskie są cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się taki głęboki i piękny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ładnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się podoba, a efekt nie jest przesadzony :)

   Usuń
 4. Ale ładnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś bardzo chciałam takie mieć ;D
  Mogę Cię poprosić o poklikanie w linki w poście ??
  http://zlota-orchidea.blogspot.com/2016/03/wish-lista-dresslink-cndirect.html
  Bardzo mi pomożesz;) buziaki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak na razie nie potrzebuje soczewek , ale efekt jest ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 7. Super soczewki. Ładnie w nich wyglądasz. Też zastanawiam się nad kolorowymi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie noszę okularów nie miałam też nigdy soczewek, a dla samego efektu wizualnego nie wsadziłabym sobie niczego do oka. Chociaż wygladają ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są soczewki korekcyjne noszone zamiast okularów :)

   Usuń
 9. Jeszcze nigdy nie miałam okazji używać SOCZEWEK,ale nie powiem bo jestem ich coraz bardziej ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto spróbować, są na pewno wygodniejsze od okularów :)

   Usuń
 10. Ciekawie to wygląda, ale prawdą jest że nawet zwykłe soczewki nadają bardziej niebieski odcień (przynajmniej te które ja używam).

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię, ale naprawdę bardzo, bardzo rzadko. Czasem jest to fajna opcja na jakąś okazję, na to, aby się przebrać za jakąś postać i na to, aby raz na jakiś czas zmienić swój wygląd. Na co dzień jednak preferuję takie soczewki https://www.twojesoczewki.com/ultra-hd-overnight ponieważ podoba mi się w nich to, że nie muszę korzystać z ich codziennej pielęgnacji.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Lubię, ale raczej rzadko korzystam, ponieważ nie lubię zmieniać swojego wyglądu, a kolorowe soczewki właśnie taką możliwość dają. Częściej korzystam ze standardowych soczewek, które zawsze w swojej kosmetyczce muszę mieć.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...