Zmęczony? - sięgnij po tę książkę


Któż z nas nie chciałby poznać sposobu na pozbycie się przewlekłego zmęczenia?
Kto w środku tygodnia nie czeka z utęsknieniem na piątek, a gdy zbliża się okres urlopowy na dni wolne?
Zapewne większość odpowiedziała na to pytanie "Ja".

Nie zawsze mamy tyle energii i sił, ile byśmy sobie życzyli. Często jest to stan przejściowy wynikający z nadmiaru obowiązków czy niekorzystnej diety. Jeśli trwa on przez dłuższy czas, warto zastanowić się gdzie leży przyczyna i jak sobie z tym problemem poradzić. Polecam książkę pt. "Sposób na chroniczne zmęczenie"  wydawnictwa Vital, która może wam pomóc zawalczyć z ciągłym zmęczeniem. Autor podkreśla, że często najbardziej wyczerpuje nas to, co robimy codziennie i nawet przez myśl nam nie przyjdzie, że ta czynność pozbawia nas energii.
Przegląd najważniejszych tematów poruszonych w książce poznacie zapoznając się ze spisem treści.
Autor opisuje swoje zmagania ze zmęczeniem i sposoby, jakie poleca na poprawę sił witalnych. Uważam, że każdy powinien sam wypracować swoje ulubione/sprawdzone sposoby na walkę z przewlekłym zmęczeniem. Muszę jednocześnie  przyznać, że osobiste doświadczenia pisarzy przemawiają do mojej wyobraźni i podsuwają nowe pomysły.
Oprócz wielu porad w książce znajdziecie też tygodniowy program żywieniowy na wzrost energii, jest to nie tylko jadłospis, ale też przepisy na różnorodne dania.
Pamiętajmy jednak, że długo utrzymujące się złe samopoczucie i ciągłe zmęczenie może być skutkiem różnych chorób, więc warto wykonać podstawowe badania i skonsultować się z lekarzem. Tymczasem polecam książkę, w której znajdziecie mnóstwo porad dotyczących zdrowego stylu życia. 

Komentarze

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...