Suplementy dla zdrowej skóry, włosów i paznokci


Suplementy Noble health to zestaw, który miał sprawić, że poprawi się stan mojej skóry, włosów i paznokci. 
Czy tak się stało?
Class A Collagen to produkt, który wspiera produkcję kolagenu i zapewnia zdrowy wygląd skóry. 
Tabletki są umieszczone w plastikowej buteleczce opakowanej w kartonik, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat suplementu, w tym działanie oraz skład. W opakowaniu znajduje się 90 sztuk, a stosujemy 2 x dziennie po dwie, czyli wystarcza na 3-tygodniową kurację. Pastylki są dość duże, więc niektóre osoby mogą mieć problem z przełknięciem - ja nie miałam :)
Bardzo trudno ocenić czy i w jakim stopniu preparat wpłynął na stan mojej skóry, bo okres jesienno zimowy sprzyja wysuszeniu oraz podrażnieniu cery, ale analizując skład mam nadzieję, że terapia przyniosła oczekiwany efekt, choć odczuwalnych efektów nie zauważyłam. Wiadomo jednak, że suplementy nie działają od razu. 
Drugim suplementem jest biotyna na włosy z krzemem. W tym przypadku pastylki są umieszczone w blistrach i są o wiele mniejsze. Ucieszyło mnie to, ponieważ preparat stosowała moja córka, która ma z reguły problem z przełknięciem pastylek.
Córka zawsze miała długie i gęste włosy, ale od jakiegoś czasu zauważa u siebie problem z ich wypadaniem i osłabieniem. Wypróbowała już różne środki wzmacniające włosy, ale żadne nie przynosiły długotrwałych efektów. Podczas stosowania 1 pastylki Biotyny Noble health mniej więcej po 3 tygodniach zauważyła, że ilość wypadających podczas mycia i czesania włosów zmniejszyła się, a włosy stały się bardziej podatne na układanie. Nie jest to jakiś spektakularny efekt, ale prawdopodobnie niedługo kupimy kolejne opakowanie, aby przekonać się czy pozytywne efekty utrzymają się dłużej.
Suplementy Noble health trafiły do mnie za pośrednictwem portalu Uroda i zdrowie, ale fakt ten nie wpłynął na moją opinię.
Biotyna kosztuje około 29 PLN za 40 tabletek, natomiast Class A Collagen (90 tabletek) można kupić za 49 PLN.

Komentarze

 1. Ja kończę brać tę biotynę na włosy właśnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biotyna by mi się przydała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo lubię w takim okresie jak teraz wspomagać organizm suplementami :) a biotynowa to mój numer one :P

  www.marijory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zaczynam teraz próbować Skrzypowite. Co prawda kondycja moich włosów i paznokci jest jest szczególnie zła, ale zawsze może być przecież lepiej. Jestem chyba jednak zwolenniczką dostarczania bardziej naturalnych składników, dlatego to będzie pierwsze moja próba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja biorę Visaxinum przeciw trądzikowi i czekam na efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie używam tego typu suplementów

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam takie same odczucia dotyczące tych tabletek i także testowałam tabletki razem z córką :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już kupiłam i łykam od 1,5 miesiąca, zmiany są zauważalne w znacznym stopniu, przede wszystkim wzmocniły mi się włosy, już nie wypadają i nie są takie suche, łatwo sie układają wyglądają na zdrowsze i lśniące bardziej, jestem pewna, że to zasługa biotyny, polecam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Te suplementy są świetne, wiele dobrego słyszałam a sama łykałam kiedyś kolagen, teraz przymierzam się do biotyny bo moje włosy są w opłakanym stanie...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja odkąd pamiętam zawsze miałam problem z włosami i nigdy mi się one nie podobały. W sumie odkąd stosuję suplementy to faktycznie ich jakość i wygląd znacznie się poprawiły. Cieszy mnie to, że mogę takie suplementy zamówić w aptece internetowej https://apteline.pl/ gdzie zresztą lubię robić zakupy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...