Wybierz swoje ulubione soczewki

Już nie pierwszy raz mam okazję wypowiadać się na temat noszenia soczewek. W porównaniu do stosowania okularów soczewki są bardzo wygodne, choć niektórym mogą wydawać się kosztowne, ale przecież dobre, porządne okulary nie kosztują 100 zł., a jest to wydatek rzędu czasem nawet kilkuset złotych.
Sklepów internetowych , w których możemy nabyć soczewki , akcesoria oraz płyny do ich pielęgnacji, jest w sieci wiele, ale ja chciałabym zwrócić Waszą uwagę na sklep https://www.domsoczewki.pl/, z którego pochodzi moja ostatnia para soczewek oraz płyn.
Zdecydowałam się na soczewki miesięczne Air Optix Aqua oraz płyn Pure Moist.
Zarówno soczewki jak i płyn spisują się bez zarzutu. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów jak pieczenie czy nadwrażliwość oczu. Soczewki są bardzo cienkie, plastyczne, co czyni je niezwykle wygodnymi. Praktycznie nie odczuwa się ich obecności na oczach.
Zachęcam do zapoznania się z asortymentem sklepu oraz ciekawym projektem o nazwie http://jogaoczu.domsoczewki.pl/  Są to ćwiczenia, które zmniejszą napięcie oczu i zapewnią wyraźniejsze widzenie. Łatwo je wykonać w pracy, domu lub podróży.  

Komentarze

 1. Też noszę soczewki :D Ostatnio miałam kolorowe :D Właśnie z tego sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jakoś nie mogę się zdecydować na kolorowe:P Ogólnie soczewki dobra rzecz. I wcale nie jakaś bardzo kosztowna. Wg mnie warto w nie zainwestować:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Ja również, bo wady wzroku nie mam, ale oczy są bardzo zmęczone od pracy przy monitorze.

   Usuń
 4. Nigdy nie nosiłam soczewek. Teraz planuję w końcu po latach zaopatrzyć się w okulary, bo jeszcze trochę i za kilka lat wnuków nie będę widzieć :) Możliwe ,że z czasem w końcu spróbuję przekonać się do soczewek:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, duża wygoda, a w sklepie domsoczewki spory wybór i świetna obsługa :)

   Usuń
 5. Ja bez soczewek nie wyobrażam sobie już życia :D Są naprawdę wygodne i nie widać przez nie, jaką mamy wadę. Moja jest dość duża i kiedy mam okulary widać to na pierwszy rzut oka :C

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię ten płyn ze zdjęcia.
  Ja nie mogę funkcjonować w okularach, bo mnie ograniczają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znałam tego sklepu, zaciekawiły mnie w nim soczewki kolorowe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Noszę soczewki od roku i już chyba nigdy nie wrócę do okularów ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja noszę soczewki od kilku miesięcy i również jestem bardzo zadowolona. Też stosuję płyn OptiFree

  OdpowiedzUsuń
 10. Noszę soczewki ale bardziej od okazji, bo jakoś bardziej mnie po nich oczy boją jak w okularach podczas pracy przy komputerze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...