29 grudnia 2016

Odżywianie cery z DermoFuture

Zimowe miesiące to dobry czas na to, aby w szczególny sposób zadbać o cerę. Jest to bowiem okres, podczas którego często przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach, co sprawia, że skóra staje się przesuszona, czasem nadwrażliwa. Aby zapobiec podrażnieniom i odżywić cerę, warto zainwestować w widoczny na zdjęciu zestaw kosmetyków Dermo Future. 

20 grudnia 2016

A może tak kosmetyki przygotowane w domowym zaciszu?

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam bardzo ciekawą książkę dotyczącą tematyki samodzielnego przygotowywania kosmetyków. Można ją kupić w internetowej księgarni: vitalni24.pl
Jest to książka Garieli Nedomy pt. "Zielone kosmetyki. Twoje domowe SPA".

18 grudnia 2016

Nietypowa baba jestem - mówi o sobie Anna Seniuk


Zbliżający się okres świąteczny to nie tylko intensywne przygotowania, ale też chwile refleksji. Cały ten nastrój skojarzył mi się z jedną z najnowszych publikacji wydawnictwa Znak Literanova.
Jest to obszerny wywiad przeprowadzony z Anną Seniuk przez jej córkę Magdalenę Małecką-Wippich. Lubię oglądać panią Seniuk na ekranie, więc z przyjemnością przeczytałam przeprowadzoną z nią rozmowę.

8 grudnia 2016

Odżywianie włosów i rzęs


W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać jak w ostatnich tygodniach dbam o włosy i rzęsy. Po lecie mam zawsze problem z przesuszonymi włosami, natomiast częstsze w tym czasie używanie maskary wodoodpornej wpływa niekorzystnie na stan rzęs. Od kilku tygodni stosuję widoczne na zdjęciu produkty i...

7 grudnia 2016

Olejki ukryte w kosmetykach


Kosmetyki Dove cenię od lat i bardzo chętnie do nich wracam, szczególnie, że marka wprowadza na rynek mnóstwo nowości, jak choćby widoczne na zdjęciach produkty z  marokańskim olejkiem arganowym.

3 grudnia 2016

Robert Janowski jakiego nie znacieRobert Janowski...
wiele z nas kojarzy go jako prowadzącego popularny teleturniej "Jaka to melodia?". Z lektury dowiecie się jaką rolę w jego życiu odegrał splot okoliczności nazywany powszechnie przypadkiem.