25 września 2016

Moja przygoda z młodym jęczmieniem


Na temat właściwości młodego jęczmienia czytałam już wielokrotnie i od dawna mnie ciekawił, ale dopiero teraz dzięki portalowi Urodaizdrowie  miałam okazję wypróbować saszetki Młody Jęczmień Forte Slim.

19 września 2016

14 września 2016

Kolejna edycja akcji Domestos - Wzorowa Łazienka


Dzisiejszy wpis dotyczy bardzo ważnej tematyki, mianowicie szkolnych toalet. Jak co roku wraz z rozpoczęciem roku szkolnego pojawia się problem może nie tyle czystości, co stanu toalet w ośrodkach edukacyjnych. Jest to temat, który mnie osobiście leży na sercu, gdyż od kilkunastu lat jestem związana zawodowo ze szkolnictwem.

8 września 2016

Zestaw odmładzająco - wygładzający


Dzisiaj chcę Wam pokazać zestaw, który ze względu na swoje właściwości polecam na okres jesienny lub zimowy, ponieważ w tym czasie nasza cera po nadmiernej ekspozycji na słońce potrzebuje solidnej pielęgnacji. W zasadzie skóra już po 25 roku życia zaczyna tracić pierwotne cechy i rozpoczyna się proces starzenia, ale warto zadbać, aby odwlec go w czasie.

6 września 2016

Eliksir pod oczy o zjawiskowej konsystencji

Krem pod oczy to kosmetyk w pewnym wieku wręcz niezbędny i warto dołożyć starań, aby dobrze dopasować go do potrzeb swojej cery. Okolice oczu są bardzo wrażliwe, zatem pielęgnacja powinna być również delikatna, ale jednocześnie skuteczna. Długo szukałam produktu, który spełni moje oczekiwania i ostatnio używam widocznego na zdjęciu eliksiru pod oczy.