27 kwietnia 2016

SPA dla dłoni

Najnowsza seria kosmetyków Dove to linia DermoSpa. Jest to zestaw produktów o charakterze profesjonalnych kuracji, które możemy sobie zafundować w domowym zaciszu. Dzisiaj chcę Wam pokazać krem - kurację, to kosmetyk, który działa jak serum.

26 kwietnia 2016

Mało znane fakty z życia królowej Elżbiety II


Książki biograficzne od zawsze były jednym z moich ulubionych gatunków literackich. Oczywiście dużo zależy od postaci, o której czytam i na ile mnie zainteresowała, ale myślę, że historia każdego człowieka jest na swój sposób ciekawa i może skłaniać do przemyśleń nad własnym życiem czy skomplikowanymi losami ludzi.

23 kwietnia 2016

Japoński rytuał oglądania kwitnących wiśni - #ProjektSakura2016

Coraz więcej czasu spędzam w ogródku, gdzie z przyjemnością obserwuję budzącą się przyrodę. Niestety, z powodu jak sądzę dużych wahań temperatury dopiero kilka dni temu na drzewach pojawiły się pączki. Nawet winorośl zaczęła wypuszczać pędy, choć obawiałam się, że przymarzła.
***
Przy tej okazji postanowiłam dołączyć do projektu #projektsakura2016 :)
Polega on na pokazaniu kwitnącego drzewka. Tradycja o nazwie hanami pochodzi z Japonii, gdzie jest to magiczny czas z niecierpliwością oczekiwany przez wszystkich. Nawet media na bieżąco pokazują, gdzie najszybciej zakwitły kwiaty wiśni.


19 kwietnia 2016

A tymczasem w ogródku


Wiosna w okolice południowej części województwa pomorskiego przyszła w tym roku z opóźnieniem. Gdy w innych regionach kraju puszczały pąki na drzewach, u nas przyroda dopiero planowała wybudzić się z zimowego snu. Jak obecnie wygląda nasz ogródek?

18 kwietnia 2016

Niezbędne akcesoria higieniczne


Chcę Wam dzisiaj pokazać produkty marki LULA, które powinny znaleźć się  w każdym domu. To podstawowe akcesoria kosmetyczne, bez których ciężko się obejść. Poza tym są warte uwagi ze względu na jakość wykonania i skuteczne, lecz łagodne działanie.

17 kwietnia 2016

Internetowy Rkantor - korzystacie z takiej formy wymiany walut?

Przez lata wymiana walut odbywała się wyłącznie w kantorach stacjonarnych, ale od jakiegoś czasu mamy taką możliwość poprzez placówki internetowe, co bardzo ułatwia transakcję i jest wygodniejszą formą, ponieważ nie ruszając się z domu, dokonujemy wymiany potrzebnej waluty.


 
Jeśli potrzebujesz jednej z walut: euro, dolar, frank, funt na wyjazd wakacyjny, zakup nowego mebla lub spłatę kredytu bankowego, to polecam kantor internetowy Rkantor, gdzie można założyć bezpłatnie konto.

15 kwietnia 2016

Sól algowo - termalna do kąpieli i peelingu

Bardzo lubię sole do kąpieli, a zwłaszcza takie, które mają działanie zdrowotne. Do takich produktów należy sól algowo - termalna do kąpieli i peelingu Zabłocka

12 kwietnia 2016

Mam włosy o zapachu kokosowym

Jakiś czas temu miałam epizod z dekoloryzacją włosów (traktowanych wyłącznie szamponami koloryzującymi), po której moje włosy bardzo straciły, stały się szorstkie, a bez odżywki trudne do rozczesania. Na szczęście udało mi się nieco poprawić ich kondycję i po raz pierwszy w życiu użyłam farby do włosów, wybrałam produkt ziołowy, naturalny. Aby zapewnić barwionym włosom odpowiednią ochronę, stosuję szampon o takich właściwościach.

Fantastyczne żele pod prysznic

Chciałabym dzisiaj podzielić się z Wami opinią na temat produktów przeznaczonych do używania pod prysznicem. Są to żele firmy V.Laboratories z dodatkiem olejków.

7 kwietnia 2016

Sprzątanie przyjemniejsze niż dotychczas

Wiosna to dla wielu osób czas zwiększonych wysiłków związanych ze sprzątaniem. Sprzyjały temu wcześniejsze w tym roku święta Wielkanocy. U mnie także jest to czas robienia porządków np. przy okazji wymiany garderoby i obuwia z zimowego na wiosenne.

4 kwietnia 2016

Ptaki i motyle oraz Paryski tydzień mody

Kolorowanki zawładnęły ostatnio nie tylko najmłodszymi. Co się dziwić skoro naprawdę pozwalają się zrelaksować, a powodów do stresów nam nie brakuje. Na zdjęciu widzicie kolejne propozycje wydawnictwa KAKTUS

2 kwietnia 2016

Maskara i cienie Prestige, czyli moja najnowsza kolorówka

Moim podstawowym kosmetykiem z tak zwanej kolorówki jest tusz do rzęs, używam maskary prawie codziennie. Cienie do powiek też bardzo lubię, ale nie nie posiadam mistrzowskich umiejętności makijażowych, dlatego proszę o wyrozumiałość :)
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać delikatny makijaż zrobiony przy użyciu kosmetyków amerykańskiej firmy Prestige Cosmetics, która od jakiegoś czasu jest dostępna także w Polsce.

1 kwietnia 2016

Poczuj się jak w SPA z solami leczniczymi

Lubicie kąpiel z dodatkiem soli? Ja bardzo, a jeśli jest to w dodatku sól o działaniu leczniczym, to tym bardziej przekonuję się do stosowania tego typu produktów. Od niedawna mam możliwość poznania soli jodowo- bromowych Zabłocka. Pierwszą jest sól termalna.