30 stycznia 2016

"Lodowe piekło" - o zmaganiach z bezwzględnością natury

W powieści "Lodowe piekło" Mitchella Zuckoffa została opowiedziana historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, jakie rozegrały się podczas II wojny światowej na niedostępnej i bezlitosnej dla człowieka Grenlandii, gdzie grubość pokrywy lodowej sięga 3 kilometrów, a przeżycie zimy wydaje się nieosiągalne dla zwykłego śmiertelnika.

27 stycznia 2016

20 stycznia 2016

Pachnący dom z produktami Wood Wick

Nie od dziś wiadomo, że zapachy wpływają na nasze samopoczucie, istnieje nawet sposób terapii nazwany aromaterapią, dlatego uważam, że warto zainwestować w porządne produkty, dzięki którym w naszym otoczeniu będą unosiły się niezwykłe aromaty. Mam na myśli woski i świece zapachowe. Sprawimy tym przyjemność sobie i najbliższym oraz odwiedzającym nas gościom.

19 stycznia 2016

Trudna miłość i spisek polityczny

IMG_20160104_164943 
Książka "Jew Hunter", której autorem jest Paweł Bęś stanowi rodzaj połączenia różnych gatunków literackich, przeplatających się i uzupełniających nawzajem. Zabieg ten jest niełatwy, ale tworzy bardzo ciekawy efekt.
Losy bohaterów rozgrywają się na początku XX wieku i obejmują około 30 lat. Wydarzenia mają miejsce początkowo w Stambule, następnie w Petersburgu, później na Syberii, aż w końcu akcja przenosi się do Warszawy i stolic Europy Zachodniej.

8 stycznia 2016

Peelingi o nietuzinkowych aromatach


Któż z nas nie lubi pachnącej, miękkiej i gładkiej skóry? 
Jak sprawić, żeby była właśnie taka? 
Odpowiedź znajdziecie poniżej. 
Zapraszam do lektury :)