31 października 2015

Kwiatowy zapach od Nicole


Woda toaletowa Nicole prezentuje się wyjątkowo dzięki kształtnej buteleczce z matowego szkła, zamykanej czarną zatyczką. Opakowanie posiada atomizer.Wszystkie buteleczki z wodami Nicole wyglądają identycznie, a odróżnić możemy dzięki umieszczonym na nakrętkach numerom.

29 października 2015

Przyjemny demakijażPłyn micelarny to jeden z produktów bez których nie mogę się obyć, zatem śmiało zaryzykuję stwierdzenie, że jestem od nich uzależniona. Nie mam swojego ulubionego, dlatego chętnie sięgam po nowe marki miceli, aby osobiście sprawdzić ich działanie.

28 października 2015

Produkty Pumice SPA

Każdy z nas chciałby, aby jego stopy były gładkie i przyjemne w dotyku. Aby to było możliwe, potrzebujemy akcesoriów, które pomogą nam zadbać o gładkość skóry. Należy przy tym pamiętać, że kluczem do sukcesu jest tutaj systematyczność. O stopy należy dbać codziennie.

26 października 2015

Czym jest żywność funkcjonalna?

Produkty funkcjonalne to żywność, której poza podstawowym zadaniem, jakim jest odżywianie, przypisuje się fizjologiczny wpływ na ludzki organizm; może np. obniżać poziom cholesterolu, wzmacniać układ odpornościowy, przywracać równowagę mikrobiologiczną układu pokarmowego, wspomagać leczenie zespołu jelita drażliwego,  działać przeciwzapalnie. Nazywana jest również żywnością probiotyczną.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBywno%C5%9B%C4%87_funkcjonalna

22 października 2015

Masło shea - produkt uniwerslany


Masło shea jest produktem, który znam od dawna i zawsze mam w domu opakowanie tego wszechstronnego kosmetyku. Tym razem mam okazję poznać produkt marki Fitomed.
Zawarte w nim kwasy tłuszczowe są niemal identyczne ze  znajdującymi się w warstwie rogowej naskórka, dlatego produkt jest dobrze tolerowany przez skórę. 

13 października 2015

Jedzenie czy trucizna? - oto jest pytanie!


Ludzie na całej kuli ziemskiej coraz częściej zadają sobie pytanie, w jaki sposób dodatki do żywności wpływają na zdrowie i czego należy bezwzględnie unikać. Z pomocą może nam przyjść lektura książki pt. Jedzenie czy trucizna? Nieświadomość zabija

Nagrodę otrzymuje...


Zakończyło się rozdanie 
i bardzo dziękuję wszystkim za udział :)

Z przyjemnością ogłaszam, że nagrodę otrzymuje ...
7 października 2015

Chemia w pożywieniu, czyli strach się bać


Chemia w pożywieniu to książka w pewnym sensie przerażająca, bo już tytuł i okładka budzą pewien niepokój i wywołują dreszcz emocji. Temat nie jest nam obcy, ale nieznajomość dokładnych danych powoduje, że zaczynamy obawiać się jeszcze bardziej.

5 października 2015

Naturalna moc olejków, czyli na przeziębienie polecam...


Olejki eteryczne są produktami, które się kocha albo nienawidzi. Ja należę do pierwszej grupy. Uwielbiam aromat olejków eterycznych, dlatego często goszczą w moim domu.

2 października 2015

Aktywny kolagen w żelu


Kolagen jest podstawowym białkiem tkanki łącznej i jest odpowiedzialny m.in. za elastyczność skóry. Kiedy zaczynamy go tracić, a dzieje się to poczynając od 25 roku życia, skóra staje się mniej jędrna i pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia, w tym także zmarszczki.