28 września 2015

Laserowa korekcja wad wzrokuDzisiejszy post jest poświęcony szeroko pojętej problematyce okulistycznej, a konkretnie wadom wzroku, które można całkowicie wyleczyć za pomocą coraz nowocześniejszych metod.

W mojej rodzinie wiele osób nosi na stałe okulary, wśród nich mąż i córka, a ja posiadam okulary do czytania. Noszenie szkieł korekcyjnych jest konieczne, jeśli mamy problem ze wzrokiem, ale jak wiedzą wszyscy zmuszeni do konieczności noszenia okularów, wiąże się to z niemałym kłopotem i oczywiście wydatkami. Oprawki, które wybieramy w jednym sezonie za jakiś czas warto przecież wymienić, aby dopasować się do obowiązującej mody.

21 września 2015

Zamień okulary na szkła kontaktowe


 
Od jakiegoś czasu moja córka używa szkieł kontaktowych. Ta opcja okazała się bardzo praktyczna i wygodna. Nie musi już martwić się o okulary, które łatwo zniszczyć, a podczas lekcji wychowania fizycznego przeszkadzają w wykonywaniu najprostszych ćwiczeń.

15 września 2015

Torebka i plecak ze sklepu Dresslink


Pamiętacie mój post sprzed około miesiąca, gdzie pokazywałam produkty ze sklepu Dresslink, które mnie zainteresowały? Dla przypomnienia jest TUTAJ