28 maja 2015

Domowe lody z batoników owocowych

Lubicie lody? Ja bardzo :)
Najczęściej wybieram owocowe sorbety lub smak pistacjowy.
Ostatnio miałam okazję sama zrobić lody o smaku malinowym .

22 maja 2015

Luksusowy krem do cery dojrzałej


W dzisiejszym poście chcę opowiedzieć o kremie marki  Majesty z 24 karatowym złotem. Jest to produkt przeznaczony do cery dojrzałej i jego zadaniem jest eliminacja oznak zmęczenia, wyrównanie kolorytu, zapobieganie powstawaniu zmarszczek.

9 maja 2015

Co wpływa na atrakcyjność pojazdu?Sprawność i niezawodność samochodu są najważniejszymi elementami jeśli chodzi o posiadanie auta, nie mniej jednak wygląd naszego pojazdu jest również istotny, szczególnie dla płci pięknej :)
Innowacyjne alufelgi zmniejszające zawirowania powietrza. Felgi stworzone na potrzeby BMW. Felgi aluminiowe wykazują się lepszą aerodynamiką.

7 maja 2015

Wskakujemy na rower


Nadszedł czas wycieczek rowerowych zatem u mnie krótko o dwóch rzeczach, które są ważne podczas wyjazdu rowerem na dłuższą trasę: spodniach dresowych oraz pojemniku na przekąski :)

3 maja 2015

Przegląd zdjęciowy po dłuższym weekendzie

Pogoda jaka była, każdy wie. Spodziewano się chłodniejszych i deszczowych dni, ale w sumie było ładnie, tylko chłodny wiatr dawał o sobie znać co chwilę. Sobota spędzona częściowo na działce i nad jeziorem.
Zapraszam na krótki przegląd zdjęciowy.

1 maja 2015

Perfumowane odświeżacze dają poczucie świeżości

Z marką Brait jestem związana od dłuższego czasu. Miałam okazję poznać różnego rodzaju odświeżacze powietrza oraz produkty przeznaczone do sprzątania. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona i polecam do wypróbowania.