Czytnik kart pamięci ze sklepu ShipGratis


W dzisiejszym poście chcę Wam pokazać moje najnowsze urządzenie do komputera, a jest nim uniwersalny czytnik kart pamięciowych do USB, który czyta SD/MMC/RS-MMC/MiniSD/TF/MS/M2.

Czytnik zamówiłam w sklepie ShipGratis.eu 
Jak wiemy czytnik kart pamięci to urządzenie przenośne zakończone USB, które po podłączeniu do komputera lub laptopa umożliwia odczyt kart pamięci. Nie każdy komputer posiada wbudowany czytnik, a jak już jest, to często się zawiesza, jak np. u mnie. Czytnik kart pamięci z podłączoną kartą może również służyć nam jako pendrive. Podstawową zaletą czytnika kart jest to, że możemy po wyjęciu karty pamięci z np. telefonu i aparatu fotograficznego i podłączeniu do czytnika szybko przerzucić dane (zdjęcia, filmy, dokumenty) do komputera czy laptopa.
Czytnik ze sklepu ShipGratis.eu Kosztował 29 PLN.
Jest kompatybilny z  Windows 2000,XP,Vista,7,8. Można go również podłączyć do naszego telewizora (potrzebne jest wejście na USB).
Dzięki niemu zyskałam możliwość przenoszenia i segregowania plików w komputerze, co znacznie ułatwia mi pracę. Czytnik jest niewielki, z łatwością mieści się w małej przegródce torebki, więc możemy go zabrać ze sobą, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
W sklepie znajduje się mnóstwo akcesoriów do komputera, ale też wiele innych produktów dla domu i nie tylko. Przesyłka przyszła świetnie zabezpieczona.
 Polecam zapoznanie się z asortymentem sklepu: http://shipgratis.eu/
http://shipgratis.eu/ 

 

Komentarze

 1. Bardzo przydatna rzecz, też muszę sobie sprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, najwyższy czas kupić nowy, bo stary już rozpada się na części :) Dobrze, że przesyłka zabezpieczona, bo miałam już przypadki, że dostawałam w byle jakiej kopercie.

  OdpowiedzUsuń
 3. I mnie by się przydał,bo mój laptop nie ma czytnika. Zdjęcia kabelkiem wprost z aparatu przesyłam a totot często mi się zawiesza. A z kolei z tabletu już w ogóle nie mogę na laptopa zdjęć wysłać. Tak więc kupić czytnik muszę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, w ShipGratis nie płaci się za przesyłkę :)

   Usuń
 4. I w stacjonarce i w lapku mam czytnik kart. Takie dołączane się nie sprawdzały dlatego do stacjonarnego wbudowałem odpowiedni sprzęt. Koszt to 30 zł i teraz nie mam z niczym problemu. Miałem kilka osobnych przenośnych i najlepsze były te, które nie posiadały kabelka. Szczególnie montowanego tak jak ten. Po zaledwie kilkunastu użyciach wtyczka musiała być klejona bo jeszcze chwila i by odpadła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, dziękujemy za obserwację i odwdzięczamy się tym samym:)
  Zapraszamy też na naszego Facebook'a:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam czytnik ale tylko do dużych kart :) Przydało by sie takie cacko :)Zapraszam Cie do siebie na post o Zuzi..może zechcesz poświęcić chwilkę na szczytny cel :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki czytnik to przydatny gadżet :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Całkiem sprytne urządzonko. Przydatny, jeśli mamy telewizor bez wejścia na kartę :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...