Elektrolitki w czterech owocowych smakachElektrolitki to nowoczesny płyn nawadniający uzupełniający składniki mineralne.Może być stosowany w czasie intensywnego wysiłku fizycznego lub męczącej podróży, podczas upałów, polecany jest też jako środek nawadniający w przypadku biegunki i wymiotów.

W opakowaniu znajduje się 16 saszetek o pojemności 50 ml w różnych smakach: jabłkowym, cytrynowym, truskawkowym i pomarańczowym. Akurat smaki są związane z indywidualnymi predyspozycjami, ale wszystkie smakują doskonale. Najlepiej sprawdziły się w nas w formie lodów.
Produkt może być spożywany w stanie płynnym lub zamrożonym. To jedyny dostępny na rynku preparat, który można zamrozić i podać dziecku jako smakowity lodowy patyczek.
Nie znam dziecka, które nie skusiłoby się na loda o smaku owocowym, a wiem też jak ciężko nakłonić czasem pociechę do spożycia lekarstwa/suplementu. W związku z tym uważam, że Elektrolitki to strzał w dziesiątkę.
Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. 
Skład:Komentarze

 1. Mój malec by pochłonął w całości takie elektrolitki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój maluch byłby zachwycony pewnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł :) I na pewno dziecko się skusi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super pomysł, moje dzieciaczki byłyby zachwycone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. tez byłam ciekawa jak to smakuje i kupiłam, ale ... można podawać dzieciom dopiero od 3 go roku żcia-więc dla mnie bezużyteczne:/ a poza tym -fajnie że są w postaci lodu, tyle że w pierwszych 3-4 godzinach biegunki/wymiotów dziecko musiałoby zjeść 16 takich lodów!!! wracam do orsalitu...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

.

zBLOGowani.pl
Copyright © My lifestyle...