29 października 2014

Mixit- nasza ulubiona mieszanka musli

Pewnie zastanawiacie się, co znajduje się na zdjęciu. Otórz jest to niezwykłe musli - mieszanka samodzielnie skomponowana z dostępnych w asortymencie firmy ziaren, suszonych owoców, orzechów i dodatków.

27 października 2014

20 października 2014

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Witajcie,
Jak już pewnie wiecie mój małżonek jest zapalonym wędkarzem, więc przy każdej okazji staram się zrobić mu niespodziankę i kupić jakiś męski gadżet, który przyda się podczas wypraw nad jeziora.

17 października 2014

Następne 21 cm, czyli 120 cm przeczytanych książek :)

O co właściwie chodzi?
Pisałam o tym TUTAJ
Jest to akcja, której celem jest popularyzacja czytelnictwa.
Moje wcześniejsze "osiągnięcie" to 99 cm.
Tym razem przeczytałam 21cm, co daje 120 cm :D
Teraz mniej niż poprzednio, ponieważ czasu brakuje, ale to przecież nie jest wyścig :)
1. J.Picoult "Świadectwo prawdy" - to jedna z lepszych powieści tej autorki jaką czytałam. Akcja rozgrywa się w środowisku Amiszów. Bardzo ciekawie przedstawione realia życia i zwyczaje tej grupy.

12 października 2014

Monitoring na posesji

Zastanawialiście się kiedyś ile jest warte zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym? Ja myślę o tym intensywnie od jakiegoś czasu, a zaczęło się od pewnej historii...

Wiosną zeszłego roku znajomi przeprowadzili się z miasta na wieś, gdzie kupili prawie nowy dom, wprost do zamieszkania. Okolica jest przepiękna, a do sklepu, szkoły czy ośrodka zdrowia niespełna dwa  kilometry.
Wydawać się mogło, że ich sytuacja zmieniła się na lepsze, bo z blokowiska trafili do ładnego i funkcjonalnego domu, a jednocześnie na łono przyrody, o czym cała rodzina marzyła od dawna.