31 maja 2013

Świat oszalał na punkcie historii o Christianie Greyu i Anastazji Steele.


Trylogia E L James bije rekordy popularności.
Sprzedaż w Stanach Zjednoczonych przekroczyła 15 milionów. Studio produkcyjne Universal Pictures wykupiło  prawa za około 5 milionów dolarów. 
O co właściwie chodzi?

27 maja 2013

25 maja 2013

Nie dla mnie ten puder...


Pudru Affinitone Maybelline używam od mniej więcej miesiąca i niestety jestem zawiedziona tym produktem. Kupiłam zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami wśród blogerek, ale okazało się, że nie jest to produkt dla mnie. Dlaczego?

18 maja 2013

Spektakularnych efektów nie zauważyłam


Skoncentrowane Serum do Rzęs 3 w 1 firmy Eveline kupiłam, ponieważ uznałam, że moje rzęsy potrzebują odżywienia. Prawie codziennie używam tuszu do rzęs, co niestety, osłabia rzęsy.

9 maja 2013

Kołnierzyki - co o nich sadzicie?

Jednym z trendów, jakie można było ostatnio zauważyć na wybiegach znanych projektantów są kołnierzyki. Wielu stylistów przygotowało swoje propozycje połączenia tego detalu ze strojem.

Ozdobione kołnierzykiem sukienki czy bluzki stanowią bardzo kobiecy akcent. Kołnierzyki występują w różnych, najczęściej kontrastujących z pozostałą częścią garderoby kolorach. Także fasony i faktura tych ozdób są dostosowane do indywidualnych upodobań.
Kołnierzyki wykonane z koronki, wyszywane koralikami lub cekinami, nabijane nitami, z nietypowego materiału, bardziej lub mnie ozdobne.

Trend na pewno znajdzie wielu zwolenników, ponieważ taki kołnierzyk można zrobić samodzielnie, opierając się na wzorach wielkich projektantów lub według własnego pomysłu.W prosty sposób można odmienić dawny strój, nadać mu szyku i odmiennego charakteru. Kreatywność w tym względzie jest jak najbardziej pożądana.
Co sądzicie o ozdobieniu kreacji kołnierzykiem?
Która z propozycji podoba się Wam najbardziej?